ПОДПИСКА НА ЖУРНАЛ ОН-ЛАЙН ФОРУМ
  english version home   |   mail   |   tree
Головна Про журнал Архів Передплата Розміщення реклами КОНТАКТИ
chip
 Рубрикатор

ПОТОЧНИЙ НОМЕР

#3 2024

#3 2024

КОНТАКТИ

Рубрикатор


Крейг Міллер (Craig Miller), Дразен Дрініч (Drazen Drinic)
4G LTE vs 5G: боротьба із занепадом мереж 2G і 3G

У цій статті ми пропонуємо рекомендації щодо того, як найкраще впоратися з неминучим занепадом мереж 2G і 3G на світанку ери 5G. Розвіявши поширені помилкові уявлення про технології 4G LTE і 5G, ми окреслили шляхи міграції для типових прикладних застосувань.

3
2024
Міхаель Радау (Michael Radau)
Використання наявної інфраструктури для однопарного Ethernet (SPE). Збереження енергії, ресурсів та матеріалів

Щоб зберегти низький екологічний слід будівлі протягом усього її життєвого циклу (особливо це стосується готових будівель), варто уважно вивчати наявні кабелі (рис. 1). Але в якій мірі наявна інфраструктура автоматизації будівлі може бути повторно використана для однопарного Ethernet (SPE)?

3
2024
Фіонн Херлі (Fionn Hurley)
Чому 10BASE­-T є каналом Ethernet, якого бракує для автомобільного зв’язку

Сьогодні продовжують з’являтися нові стандарти IEEE для автомобільної мережі Ethernet, одним з останніх став 10BASE-­T1S. У цій статті розглядаються тенденції в автомобільній промисловості, що диктують зміни в електричній/електронній архітектурі транспортних засобів (E/E), і те, як новий стандарт 10BASE­-T1S підтримує і забезпечує впровадження цієї нової архітектури.

5
2023
Неіл Квінн (Neil Quinn), Річард Анслоу (Richard Anslow)
Оптимізація шини FieldBus допоможе вдосконалювати інтелектуальні системи

Експертні організації в промисловій галузі, такі як PROCENTEC, стимулюють стрімке поширення технології шини FieldBus на основі RS­485 (PROFIBUS) і промислового Ethernet (PROFINET). В усьому світі встановлено вже більше 65 млн вузлів польової шини PROFIBUS, завдяки якій ступінь автоматизації процесів щорічно збільшується на 7 %. Крім того, у світі діє більше 30-ти млн вузлів PROFINET і щороку їх встановлюється близько 5.1 млн пристроїв.

2
2023
Верена Нойгауз (Verena Neuhaus), Тім Кіндерманн (Tim Kindermann)
Однопарний Ethernet — ключова технологія в цифровізації нашого світу

Цифровізація і промисловий Інтернет речей (IIoT) швидко розвиваються у всіх галузях. Як наслідок, зростає кількість учасників комунікації та відповідний попит на все швидшу та стабільнішу мережу. Ethernet вже давно зарекомендував себе в інтелектуальних мережах пристроїв у різних сферах застосування. У майбутньому однопарний Ethernet (Single Pair Ethernet, SPE) не просто розширить, наприклад, протоколи зв’язку через послідовну польову шину, але й повністю замінить їх. Характеристики SPE роб­лять цю технологію інноваційною в широкому діапазоні застосувань і, таким чином, представляють справжню додаткову цінність для найсучасніших комунікаційних інфраструктур. Phoenix Contact володіє міжгалузевим досвідом і має ідеальне портфоліо продуктів для реалізації SPE у різноманітних галузях.

8
2022

Що таке Modbus TCP/IP? Декілька слів про протокол Modbus
8
2022
Томас Бранд (Thomas Brand); Переклад і доповнення: Володимир Рентюк
Технологія PoE: живлення мережних пристроїв через лінії передавання даних. Рішення компанії Analog Devices

У системах автоматизації процесів необхідно контролювати і вимірювати важливі параметри, такі як температура, тиск, витрата рідин і матеріалів, вологість і багато інших. В епоху «Індустрії 4.0» для реалізації цієї потреби найбільш популярним стандартом зв’язку стає технологія організації локальних мереж Ethernet. Оскільки Ethernet є дротовим, а передавачам і датчикам зазвичай потрібне джерело живлення, постає питання: чому б не використати кабель Ethernet як для передачі даних, так і для живлення?

8
2022

У чому різниця між Ethernet і промисловим Ethernet

Про Ethernet і особливо промисловий Ethernet стали все частіше говорити в різних галузях виробництва. Хоча їхні назви схожі, вони мають різні характеристики та переваги. У цій статті ми розглянемо, що являє собою Ethernet і промисловий Ethernet і чим вони відрізняються.

8
2022
Райнер Шмідт (Rainer Schmidt)
Розвиток однопарного Ethernet

Однопарний Ethernet (Single Pair Ethernet, SPE) було розроблено з єдиною метою — закрити прогалину в галузі TCP/IP-­орієнтованих мереж, яка утворилася в результаті переходу від традиційної ІТ­-інфраструктури до мереж датчиків і виконавчих пристроїв. Зараз він стає рушійною силою IoT і IIoT. У статті буде розглянуто, у яких сферах ця технологія з’єднання найбільш затребувана, і доведена неспроможність кількох хибних домислів, що стосуються SPE, — зокрема буде надано відповідь на запитання, чи повинен з’єднувач SPE бути зворотно-­сумісним з RJ45.

8
2022
Йонас Дікманн (Jonas Diekmann)
Стандартизація однопарного Ethernet: з’єднувач SPE від HARTING

Після багаторівневого відбору з’єднувача SPE (англ. Single Pair Ethernet — однопарний Ethernet) міжнародні комітети зі стандартизації віддали перевагу виробу від HARTING Technology Group. Цей крок дасть змогу розробникам упевненіше створювати нове обладнання та технології для датчиків або виконавчих пристроїв, а також негайно приступити до реалізації SPE у відповідному апаратному забезпеченні. Таким чином, тепер стала можлива комплексна інтеграція на базі IP: від датчика до хмари.

8
2022
Володимир Рентюк, Геннадій Штрапенін
Як забезпечити більш високі рівні потужності для однопарного Ethernet? Використовувати комбінований підхід із новим роз’ємом від TE Connectivity

У системах автоматизації технологічних і виробничих процесів необхідно, як відомо, контролювати найрізноманітніші параметри і характеристики. Нині для цієї мети найбільш популярним стандартом зв’язку є Ethernet. Оскільки локальні мережі Ethernet дротові, а датчикам і їхнім трансиверам потрібні джерела живлення, то виникає два закономірних запитання: чому б не використовувати кабель Ethernet як для передавання даних, так і для живлення, і як, зменшивши кількість дротів у кабелі, передати достатню потужність? Такі системи вже зараз використовуються в промисловості і, безсумнівно, відіграватимуть важливу роль і надалі. У пропонованій статті описується, як пристрої Ethernet з гібридним роз’ємом компанії TE Connectivity можуть реалізувати ці вимоги. Стаття підготовлена на основі документа [1] і супроводжується доповненнями та поясненнями.

8
2022
Фабіан Форнхаген (Fabian Vornhagen), Мартін Лейхенседер (Martin Leihenseder), Роберт Демхартер (Robert Demharter), Ісмаель Моліна Альба (Ismael Molina Alba), Саймон Марк (Simon Mark), Хаїро Бустос (Jairo Bustos), Маттіас Фріче (Matthias Fritsche); Перекла
Würth Elektronik: однопарний Ethernet для індустріальних застосувань

У статті представлено переклад документа компанії Wurth Elektronik eiSos з питань реалізації однопарного автомобільного та промислового Ethernet [1]. Публікація супроводжується деякими доповненнями та правками. Описано необхідні для однопарного Ethernet компоненти — від кабелю до входу мікросхеми фізичного рівня PHY. Основну увагу приділено проєктуванню фільтра електромагнітних завад для протоколів 10BASE­-T1L і 100BASE­-T1, а також проблемам виконання вимог безпеки згідно зі стандартом IEC 62368­-1.

8
2022
Вінсент Хаше (Vincent Hache)
Реалізація всього потенціалу технології GPUDirect Storage за допомогою ІС комутаторів PCIe Fabric

У статті розглянуто варіант спільного використання графічних процесорів та матричних комутаторів PCIe Fabric для аналізу великих обсягів даних (Big data). Оцінюються різні можливі топології та наводяться результати випробувань.

6
2022
Френсіс Ієльш (Francis Ielsch); Переклад та доповнення: Володимир Рентюк
Чутлива до часу автомобільна мережа з Ethernet AVB

У статті розглядаються основні принципи Ethernet AVB/TSN у контексті автомобільних програм, а також обговорюються стандарти AVB, які можна вважати еквівалентними стандартам TSN.

4
2022


АНОНС ПОДІЙ

Вийшов 2-й номер журналу CHIP NEWS за 2024 рік (БЕЗКОШТОВНО, в електронному вигляді)
2-й номер журналу CHIP NEWS за 2024 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 1-й номер журналу CHIP NEWS за 2024 рік (БЕЗКОШТОВНО, в електронному вигляді)
1-й номер журналу CHIP NEWS за 2024 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 5-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік (БЕЗКОШТОВНО, в електронному вигляді)
БЕЗКОШТОВНО!!! 5-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 4-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік (БЕЗКОШТОВНО, в електронному вигляді)
БЕЗКОШТОВНО!!! 4-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 3-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік (БЕЗКОШТОВНО, в електронному вигляді)
БЕЗКОШТОВНО!!! 3-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 2-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік (БЕЗКОШТОВНО, в електронному вигляді)
БЕЗКОШТОВНО!!! 2-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 1-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік (БЕЗКОШТОВНО, в електронному вигляді)
БЕЗКОШТОВНО!!! 1-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 9-10-й номер журналу CHIP NEWS за 2022 рік (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 9-10-й номер журналу за 2022 рік вийшов в електронному вигляді докладніше

Вийшов 8-й номер журналу CHIP NEWS за 2022 рік (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 8-й номер журналу за 2022 рік вийшов в електронному вигляді докладніше

Вийшов 7-й номер журналу CHIP NEWS за 2022 рік (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 7-й номер журналу за 2022 рік вийшов в електронному вигляді докладніше

Вийшов 6-й номер журналу CHIP NEWS за 2022 рік (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 6-й номер журналу за 2022 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 4-5-й номер журналу CHIP NEWS за 2022 рік (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 4-5-й номер журналу за 2022 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 3-й номер журналу CHIP NEWS за 2022 рік (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 3-й номер журналу за 2022 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 2-й номер журналу CHIP NEWS за 2022 рік (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 2-й номер журналу за 2022 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Все права защищены CHIP NEWS Ukraine 2006 статистика посещений Работа Создание сайта Создание сайта Media5