ПОДПИСКА НА ЖУРНАЛ ОН-ЛАЙН ФОРУМ
  english version home   |   mail   |   tree
Головна Про журнал Архів Передплата Розміщення реклами КОНТАКТИ
chip
 Рубрикатор

ПОТОЧНИЙ НОМЕР

#3 2024

#3 2024

КОНТАКТИ

Рубрикатор


Кива Джуринський
Покриття радіочастотних з’єднувачів

Радіочастотні з’єднувачі є необхідними компонентами систем зв’язку та телекомунікації, авіаційної та авіакосмічної апаратури, медичної техніки, систем керування транспортом і багатьох інших систем. Найважливіше місце в конструкції та технології виготовлення радіочастотних з’єднувачів займають покриття їхніх металевих поверхонь. Розгляду складу та властивостей сучасних покриттів радіочастотних з’єднувачів присвячена ця стаття.

3
2024

Рішення компанії SV Microwave/Amphenol у галузі радіочастотних з’єднань

У статті показано результати робіт з удосконалення радіочастотних з’єднань, виконаних нещодавно американською компанією SV Microwave/Amphenol [1]. Розглянуто конструкцію, електричні параметри та номенклатуру з’єднувачів SMPM з граничною частотою 65 ГГц для роботи в бортовій апаратурі за підвищених вібраційних та ударних навантажень. Показано конструкцію та параметри з’єднання друкованих плат за відстані між ними 3 мм, що стало можливим завдяки застосуванню надмініатюрного адаптера розетка-­розетка («bullet»).

"Рішення компанії SV Microwave/Amphenol у галузі радіочастотних з’єднань"

2
2024
Майкл Радау (Michael Radau)
Мінімальні зусилля при встановленні, максимальна безпека з’єднання

Системи пожежної сигналізації вносять значний внесок у безпеку: вони захищають будівлі та людей, що знаходяться в них, від небезпек, які можуть виникнути внаслідок пожежі. Існує велика кількість точок підключення та інтерфейсів для їх налаштування. Тому для проєктувальників систем пожежної сигналізації дуже важливо на етапі розробки врахувати інтуїтивно зрозуміле і швидке з’єднання проводів, а також безпеку з’єднання (рис. 1).

Майкл Радау (Michael Radau) "Мінімальні зусилля при встановленні, максимальна безпека з’єднання"

1
2024
Томас Шульце (Thomas Schulze)
З’єднувачі плата­-плата. Отримання потрібної швидкості

Швидкість передачі даних є вирішальною характеристикою з’єднувачів плата­-плата. Але чи завжди потрібне високошвидкісне рішення? У цій статті ми розглянемо, які критерії є важливими під час вибору відповідного компонента (рис. 1).

1
2023
Крейг Каммерман (Craig Kammerman)
Надійні рішення для військового застосування компанії ODU сімейства AMC® серії Т

Існує небагато випадків, які хоч якось наближаються до суворих умов поля бою під час війни. Військове обладнання повинно бути здатним витримувати екстремальні температури, погодні умови, вібрацію і удари, які рідко зустрічаються в комерційному застосуванні. Ключовими елементами цього обладнання є кабелі, які з'єднують різні пристрої, встановлені на військових транспортних засобах і на самих солдатах, разом виконуючи такі завдання, як зв'язок на короткі і довгі дистанції, наведення і управління безпілотними пристроями, транспортними засобами, злагоджене управління озброєнням і виявлення цілей та загроз. Вихід з ладу будь-­якого компонента цих систем може призвести до викриття ворогом і, як наслідок, до загибелі солдатів.
Для того, щоб кабелі та роз'єми не були потенційними місцями виходу з ладу («вузькими місцями»), компанія ODU розробила роз'єми ODU AMC® Series T як спеціалізовані роз’єми для військових та жорстких умов експлуатації.

8
2022
Володимир Макаренко
Кабелі TE Connectivity для заміни проводу МГТФ

У статті наведено характеристики кабелів TE Connectivity для заміни проводу МГТФ.

7
2022
Світлана Пєскова
Плоский кабель: знайомий та невідомий

Найголовніша перевага плоского кабелю перед іншими різновидами — він швидко монтується на рознімач. Однак його інші особливості призводили швидше до обмежень його застосування. Компанія 3М змогла виправити це положення та запропонувала плоский кабель для тих застосувань, де раніше використовувався лише круглий.

7
2022
Такуя Фудзімото (Takuya Fujimoto)
Майбутнє з’єднувачів для силових агрегатів електромобілів

Виробники гібридних автомобілів (HEV) і електромобілів (EV), як і раніше, мають вирішити безліч завдань, щоб сприяти подальшому вдосконаленню і поширенню цього виду транспорту в усьому світі.

6
2022

З’єднувачі компанії Fisсher Connectors для волоконно­-оптичних ліній зв’язку

Інтенсивний розвиток телекомунікаційних мереж в останні десятиліття немислимий без використання нових інформаційних каналів, що мають високу пропускну здатність, велику дальність зв’язку, надійність, простоту і економічність розгортання. Одним з найперспективніших кабельних варіантів подібних каналів є волоконно­оптичні лінії зв’язку (ВОЛЗ), що з’явилися наприкінці 1970­х років і застосовуються на всіх ділянках мереж, аж до «останньої милі». Для експлуатації в жорстких умовах навколишнього середовища виробники захищених з’єднувачів випускають широку номенклатуру оптичних роз’ємів — розглянута серія FiberOptic від компанії Fisсher Connectors.

6
2022
Міхаель Радау (Michael Radau)
Розумні польові пристрої зі смарт­-з’єднанням

Незручні умови монтажу, наприклад, для польових пристроїв у вентиляційних системах, суттєво збільшують час монтажу та обслуговування. Тому під час розробки пристрою варто використовувати інтуїтивно зрозумілий та простий спосіб підключення провідників.

4
2022

Поліпшення функціональних характеристик захищеної вимірювальної апаратури під час використання з’єднувачів компанії Fischer Connectors

Ефективність застосування сучасної вимірювальної апаратури багато в чому залежить від характеристик її підключення до джерел та споживачів інформації, а також до електроживлення. При експлуатації та обслуговуванні контрольно­-вимірювальних приладів (КВП) розробники та користувачі прагнуть до підвищення функціональності, точності, безпеки та надійності, вищої швидкості передачі даних та спрощення інтеграції. Для вирішення цих завдань компанії­виробники пропонують не тільки широкий вибір серійних з’єднувачів різних розмірів, дизайну та конфігурації контактів, але й готові адаптувати існуючі з’єднувачі або розробити індивідуальні рішення для конкретного застосування.

4
2022

З’єднувачі компанії Fischer Connectors для захищених виробів та кабельні збірки на їх основі

Інженерна думка поступово рухається вперед, незважаючи на деякі технічні та економічні складнощі. З’являються нові розробки, покращуються технології виготовлення виробів, полегшується їхня експлуатація. Повною мірою це стосується і ринку елементної та компонентної бази (ЕКБ) для портативної захищеної електронної апаратури зв’язку, обчислювальної техніки, навігації та автоматики. Однією з обов’язкових позицій при створенні будь-­яких захищених пристроїв є електричні з’єднувачі, що розміщуються поза герметичним корпусом і характеризуються підвищеною стійкістю до зовнішніх впливів, високою надійністю та довговічністю.

3
2022
Міхаель Хан (Michael Hahn)
Посміхніться, вас фотографують

В даній статті розглянуто переваги при застосуванні з’єднувачів компанії Phoenix Contact в пристроях для моніторингу дорожнього руху, на об’єктах транспортної інфраструктури тощо.

3
2022
Переклад: Володимир Рентюк
Оптичні роз’єми об’єднувальної плати: інтерфейсна технологія від компанії Molex

Оптичні роз’єми на об’єднувальній платі (відомі як backplane connector) дозволяють її електричним роз’ємам з’єднувати оптичні волокна через глухі сполучні інтерфейси. Протягом десятиліть ці високотехнологічні інтерфейси з високою щільністю оптоволокна успішно застосовуються для створення систем з масштабованою ємністю, але особливо популярні для застосувань у маршрутизації, оптичних комутаторах і телекомунікації. У статті йтиметься про те, чим привабливі для системних архітекторів та конструкторів такі оптичні міжз’єднання та які вимоги до їх проєктування. Описано роз’єми для оптоволокна з високою щільністю його розміщення, проблеми технічного обслуговування, а також тенденції розвитку галузі. Крім того, представлена думка компанії Molex щодо майбутніх потреб у подібних рішеннях.

3
2022
Олександр Самарін, Віктор Єгоров
МDR­з’єднувачі компанії 3М: надійне рішення для сучасних систем передачі даних

3M (колишня назва Minnesota Mining and Manufacturing Company) — американська хімічна корпорація, що працює в галузі промислових товарів, товарів повсякденного попиту та для охорони здоров’я, а також багатьох інших продуктів, які мають регулярний попит для життєзабезпечення людини. Найвідоміший і традиційний продукт компанії, безсумнівно, універсальна стрічка Scotch, що клеїть. Проте в даний час компанія 3М суттєво розширила сфери своєї діяльності у бік виробництва високотехнологічних матеріалів та компонентів для електроніки. Одним з успішних напрямів, що розвиваються, стало виробництво електричних з’єднувачів. З’єднувачі типу MDR (Mini D Ribbon) компанії 3М користуються заслуженою довірою споживачів завдяки високій якості та надійності.

3
2022

З’єднувачі серії Freedom компанії Fischer Connectors для портативної електронної апаратури

У виробничих програмах провідних компаній, зайнятих виготовленням з’єднувачів, органічно поєднуються вироби для універсального застосування та спеціалізовані компоненти, розроблені з урахуванням унікальних вимог конкретної галузі — для медичних приладів, автомобільної техніки, хімічної промисловості та інших галузей. Свої особливості є і в портативної апаратури, що носиться, — персональних засобів радіозв’язку, навігації, засобів спостереження і т. д. Насамперед, це вимога високої ергономічності: з’єднувачі не повинні сковувати дії оператора, наносити шкоду його організму з урахуванням тривалого застосування, повинні забезпечувати легкість, надійність і безпомилковість з’єднання навіть наосліп. Дуже важливими є і конструктивні показники з’єднувачів: мініатюрність, мала маса, висока стійкість до зовнішніх впливів. До подібних виробів можна віднести серії мініатюрних циліндричних з’єднувачів Freedom компанії Fischer Connectors (Швейцарія).

2
2022
Крістіан Рем, Крістіан Дандл, Бернхард Цехентнер, Райнхард Вагнер; Адаптований переклад українською та техничне редагування: Микола Першин
Дослідження експлуатаційних параметрів та характеристик покриттів для радіочастотних з’єднувачів

У статті наведено результати досліджень контактного опору, зносостійкості, гнучкості, паяності та інтермодуляційних властивостей матеріалів, що використовують для покриття радіочастотних з’єднувачів. В ході випробуваннь аналізувалися експлуатаційні параметри та характеристики п’яти різних матеріалів покриття: срібла, білої бронзи, олово­-нікелю, хімічного нікель­-фосфору та інноваційного матеріалу SURO720.

2
2022


АНОНС ПОДІЙ

Вийшов 2-й номер журналу CHIP NEWS за 2024 рік (БЕЗКОШТОВНО, в електронному вигляді)
2-й номер журналу CHIP NEWS за 2024 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 1-й номер журналу CHIP NEWS за 2024 рік (БЕЗКОШТОВНО, в електронному вигляді)
1-й номер журналу CHIP NEWS за 2024 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 5-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік (БЕЗКОШТОВНО, в електронному вигляді)
БЕЗКОШТОВНО!!! 5-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 4-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік (БЕЗКОШТОВНО, в електронному вигляді)
БЕЗКОШТОВНО!!! 4-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 3-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік (БЕЗКОШТОВНО, в електронному вигляді)
БЕЗКОШТОВНО!!! 3-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 2-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік (БЕЗКОШТОВНО, в електронному вигляді)
БЕЗКОШТОВНО!!! 2-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 1-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік (БЕЗКОШТОВНО, в електронному вигляді)
БЕЗКОШТОВНО!!! 1-й номер журналу CHIP NEWS за 2023 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 9-10-й номер журналу CHIP NEWS за 2022 рік (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 9-10-й номер журналу за 2022 рік вийшов в електронному вигляді докладніше

Вийшов 8-й номер журналу CHIP NEWS за 2022 рік (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 8-й номер журналу за 2022 рік вийшов в електронному вигляді докладніше

Вийшов 7-й номер журналу CHIP NEWS за 2022 рік (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 7-й номер журналу за 2022 рік вийшов в електронному вигляді докладніше

Вийшов 6-й номер журналу CHIP NEWS за 2022 рік (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 6-й номер журналу за 2022 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 4-5-й номер журналу CHIP NEWS за 2022 рік (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 4-5-й номер журналу за 2022 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 3-й номер журналу CHIP NEWS за 2022 рік (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 3-й номер журналу за 2022 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Вийшов 2-й номер журналу CHIP NEWS за 2022 рік (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 2-й номер журналу за 2022 рік вийшов в електронному вигляді. докладніше

Все права защищены CHIP NEWS Ukraine 2006 статистика посещений Работа Создание сайта Создание сайта Media5