ПОДПИСКА НА ЖУРНАЛ ОН-ЛАЙН ФОРУМ
  english version home   |   mail   |   tree
Головна Про журнал Архів Передплата Розміщення реклами КОНТАКТИ
chip
 Рубрикатор

ПОТОЧНИЙ НОМЕР

#3 2022

#3 2022

КОНТАКТИ

Тел./факс: (+38044) 490-74-99
Тел. (+38044) 490-74-30
E-mail: info@chipnews.com.ua

Рубрикатор


Том Куратоло (Tom Curatolo)
Підвищення ефективності систем із батарейним живленням за допомогою перетворювачів з постійним коефіцієнтом перетворення

Конвертери напруги без функції стабілізації з фіксованим коефіцієнтом перетворення працюють як «трансформатори» постійного струму. Вони мають досить високу питому потужність, ККД і гнучкість, які дозволяють створювати більш ефективні схеми подачі живлення (PDN) навіть при використанні джерел живлення з широким діапазоном вихідної напруги, наприклад акумуляторів або відновлюваних джерел енергії. На відміну від широко поширених регульованих DC/DC­перетворювачів, перетворювачі з постійним К дозволяють розробляти та оптимізувати PDN­схеми для підвищення ефективності системи. Розділення функцій перетворення, ізоляції та регулювання забезпечує помітне підвищення ефективності та відчутні переваги усієї системи.

3
2022
Стів Робертс (Steve Roberts)
Живлення датчиків для систем технічного обслуговування за станом

Ефективне обслуговування складних промислових процесів є ключовим фактором для підтримки високої продуктивності та зниження витрат. Технічне обслуговування в разі потреби (Condition­-Based Maintenance, CBM) є альтернативою регуляр­ному плановому технічному обслуговуванню, при якому використовуються дані з датчиків мереж промислового Інтернету речей для розпізнавання тенденції до зниження продуктивності, що відбувається перед збоєм. У статті не лише обговорюється ця проблематика, а й даються рекомендації щодо вибору модулів живлення таких датчиків.

3
2022
Іван Гончаров, Олександр Леонов
Блоки FSP для телекомунікацій

Джерела живлення для серверів і телекомунікаційного обладнання використовуються повсюдно у всіх сегментах ринку, що активно розвиваються. Розробки в цій галузі ведуться постійно, і кожен новий виріб має найкращі параметри та надійність. У статті ми хочемо представити кілька останніх новинок від компанії FSP.

2
2022
Стів Робертс (Steve Roberts); Доповнення: Володимир Рентюк
Пікова та середня потужність: як вибрати джерело живлення правильно

Одне з питань, що потребують вирішення на ранніх етапах, звучить приблизно так: яка концепція електроживлення буде використана в проєкті? Потім, коли основні вузли (каскади) спроєктовані та його енергоспоживання відомо, необхідно зробити вибір конкретної реалізації системи електроживлення під обрану концепцію. І тут розробник стикається з дилемою, який варіант джерела живлення вибрати: потужний і переплатити або більш доступний, але менший за потужністю, а значить, у випадку чого, такий, що виключає свободу для маневру. У цій статті компанією Recom представлений аналіз ситуації і пропонується рішення.

2
2022
Володимир Рентюк
Імпульсні блоки живлення універсального застосування серій LM/LMF та LI/LIF компанії MORNSUN
2
2022
Філ Девіс (Phil Davies)
Підвищення ефективності перетворення шляхом зміни схеми розподілу електроживлення

Розподілена система живлення (PDN) застосовується у більшості електронних пристроїв. Тенденції розвитку електроніки сприяють збільшенню навантаження на систему електроживлення PDN та підвищенню вимог до її параметрів. Збільшення функціональності та обчислювальної потужності пристроїв призвели до зростання споживаного струму, що викликало підвищення втрат електроенергії у традиційних розподілених системах живлення. У статті розглянуто факторизовану архітектуру системи живлення компанії Vicor, що дозволяє вирішити ці проблеми.

2
2022
Володимир Рентюк
Модуль компанії RECOM спрощує рішення збору та використання вільної енергії

Світ навколо нас насичений умовно безкоштовною, так званою вільною енергією, і це не лише і не стільки звична нам енергія сонця та вітру. Деякі види вільної енергії недоцільно використовувати глобально, але можна успішно застосовувати для живлення пристроїв з малим енергоспоживанням — рішень «Інтернету речей», датчиків сенсорної мережі підприємства, інтелектуальних приладів обліку або деяких систем «розумного» будинку. Звучить привабливо, проте постає питання: з чого почати? А саме — яка з вільних енергій доступна для конкретного застосування, як її найефективніше зібрати та яке схемотехнічне рішення дозволить її оптимально використати.
Компанія RECOM вирішила допомогти розробникам, запропонувавши їм на основі високоефективної інтегральної схеми збору енергії AEM10941 — харвестера компанії e­-peas — завершене рішення: модуль та оцінну плату на його основі.

1
2022
Володимир Рентюк
Імпульсні блоки живлення універсального застосування серій LM/LMF та LI/LIF компанії MORNSUN

Що краще: розробити та виготовити або купити вже готовий, налаштований та випробуваний пристрій, з усіма необхідними сертифікатами та гарантіями? «Питання, звичайно цікаве ...», але для імпульсних AC/DC­-блоків живлення, особливо з потужністю від 30 Вт і вище, практично завжди вирішується на користь останнього — купити. Але якщо купи­ти, що саме? Не для всіх застосувань підходить «подешевше». У запропонованій статті автор намагатиметься дати відповідь, представивши продукцію одного з провідних ви­роб­ників імпульсних блоків живлення компанії MORNSUN. Перевага цього виробника та постачальника в тому, що він не тільки пропонує широку гаму сучасних блоків живлення індустріального класу, але й гарантує відмінне співвідношення ціни та якості.

1
2022


АНОНС ПОДІЙ

Вийшов 3-й номер журналу CHIP NEWS (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 3-й номер журналу вийшов в електронному вигляді. докладніше

Журнал CHIP NEWS в електронному вигляді
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 2-й номер журналу вийшов в електронному вигляді. докладніше

Все права защищены CHIP NEWS Ukraine 2006 статистика посещений Работа Создание сайта Создание сайта Media5