ПОДПИСКА НА ЖУРНАЛ ОН-ЛАЙН ФОРУМ
  русская версия   english version home   |   mail   |   tree
Главная О журнале Архив Подписка Размещение рекламы Контакты
chip
 Рубрикатор

ТЕКУЩИЙ НОМЕР

#1 2022

#1 2022

КОНТАКТЫ

Тел./факс: (+38044) 490-74-99
Тел. (+38044) 490-74-30
E-mail: info@chipnews.com.ua

Рубрикатор


Володимир Рентюк
Модуль компанії RECOM спрощує рішення збору та використання вільної енергії

Світ навколо нас насичений умовно безкоштовною, так званою вільною енергією, і це не лише і не стільки звична нам енергія сонця та вітру. Деякі види вільної енергії недоцільно використовувати глобально, але можна успішно застосовувати для живлення пристроїв з малим енергоспоживанням — рішень «Інтернету речей», датчиків сенсорної мережі підприємства, інтелектуальних приладів обліку або деяких систем «розумного» будинку. Звучить привабливо, проте постає питання: з чого почати? А саме — яка з вільних енергій доступна для конкретного застосування, як її найефективніше зібрати та яке схемотехнічне рішення дозволить її оптимально використати.
Компанія RECOM вирішила допомогти розробникам, запропонувавши їм на основі високоефективної інтегральної схеми збору енергії AEM10941 — харвестера компанії e­-peas — завершене рішення: модуль та оцінну плату на його основі.

№1
2022
Володимир Рентюк
Імпульсні блоки живлення універсального застосування серій LM/LMF та LI/LIF компанії MORNSUN

Що краще: розробити та виготовити або купити вже готовий, налаштований та випробуваний пристрій, з усіма необхідними сертифікатами та гарантіями? «Питання, звичайно цікаве ...», але для імпульсних AC/DC­-блоків живлення, особливо з потужністю від 30 Вт і вище, практично завжди вирішується на користь останнього — купити. Але якщо купи­ти, що саме? Не для всіх застосувань підходить «подешевше». У запропонованій статті автор намагатиметься дати відповідь, представивши продукцію одного з провідних ви­роб­ників імпульсних блоків живлення компанії MORNSUN. Перевага цього виробника та постачальника в тому, що він не тільки пропонує широку гаму сучасних блоків живлення індустріального класу, але й гарантує відмінне співвідношення ціни та якості.

№1
2022


АНОНС СОБЫТИЙ

Все права защищены CHIP NEWS Ukraine 2006 статистика посещений Работа Создание сайта Создание сайта Media5