ПОДПИСКА НА ЖУРНАЛ ОН-ЛАЙН ФОРУМ
  english version home   |   mail   |   tree
Головна Про журнал Архів Передплата Розміщення реклами КОНТАКТИ
chip
 Рубрикатор

ПОТОЧНИЙ НОМЕР

#3 2022

#3 2022

КОНТАКТИ

Тел./факс: (+38044) 490-74-99
Тел. (+38044) 490-74-30
E-mail: info@chipnews.com.ua

Рубрикатор


Тодд Філліпс (Todd Phillips)
Захист портів PoE/PoE++

Стаття відкриває серію публікацій компанії Littelfuse, присвячених захисту портів комунікації [1]. У другій та третій статтях мова піде про захист високошвидкісних та низькошвидкісних інтерфейсів.

2
2022
Володимир Макаренко
ADI Precision Studio від компанії Analog Devices. Частина 5

В статті наведена інформація щодо програми Virtual Eval з набору веб­інструментів ADI Precision Studio. Розглянуто два приклади — аналіз роботи прецизійного АЦП та сенсора магнітного поля при використанні магнітів різної конфігурації.
Програма дозволяє отримати детальну інформацію про характеристики вихідних сигналів досліджуваних пристроїв при зміні великої кількості параметрів. Отримати результат при аналізі навіть дуже складних пристроїв можна не більш ніж за 5–10 секунд, що дозволяє провести аналіз роботи декількох пристроїв за короткий проміжок часу.

2
2022
Муса Унмехопа (Musa Unmehopa)
Вибір стандартів Li­-Fi під час розробки Li­-Fi­-пристроїв

У цій статті ми обговоримо питання розробки комерційних пристроїв Li­-Fi. У світі, де наше жадання даних та можливості залишатися на зв’язку здається невгамовною, технологія Li­-Fi грає все більшу роль як засіб швидкої, надійної та безпечної передачі інформації. Ми визначаємо Li­-Fi як технологію оптичного бездротового зв’язку, що забезпечує бездротовий широкосмуговий доступ за рахунок використання модульованого світла. Незважаючи на те, що сьогодні домінують бездротові системи на основі радіочастот (такі як Wi­-Fi та 4G/5G), у деяких випадках радіочастотний зв’язок створює проблеми.

1
2022
Володимир Макаренко
ADI Precision Studio від компанії Analog Devices. Частина 4

В статті наведена коротка інформація про дві програми з набору веб­-інструментів ADI Precision Studio — Precision DAC Error Budget Calculator і Precision ADC Driver Tool. Детально розглянуто роботу з цими програмами. Перша з них дозволяє за декілька хвилин дослідити похибки обраного цифро­аналогового перетворювача, а друга — отримати схему підключення АЦП і отримати детальну інформацію про параметри аналого­цифрового перетворювача. Окрім аналізу за допомогою WEB­-інструменту наприкінці користувачу надається можливість детально дослідити поведінку АЦП за допомогою моделювання в програмі LTspice.

1
2022
Ілля Тарасов
Системи на модулі Kria компанії Xilinx

У статті розглядається нова лінійка продукції компанії Xilinx, яка є системою на модулі (System­-On­-Module, SOM). Вихід прискорювачів сімейства Alveo, призначених для створення високопродуктивних обчислювальних комплексів, показав, що, крім власне ПЛІС, на ринку цілком потрібні закінчені рішення у вигляді обчислювальних вузлів, які не потребують тривалого процесу розробки власної друкованої плати для використання ПЛІС у проєкті. Дорогі прискорювачі Alveo доповнені сімейством недорогих та компактних систем на модулі сімейства Kria, що базуються на ППСНК Zynq Ultra Scale+. Розглянуті у статті модуль Xilinx Kria K26 та стартовий набір Kria KV260 Vision Starter Kit дозволяють швидко освоїти розробку пристроїв на базі ПЛІС, використовуючи в кінцевому виробі замість окремих мікросхем готові модулі з підключеною пам’яттю та живленням.

1
2022
Йєн Сатерлей (Ian Saturley)
Контролери EtherCAT з погляду Microchip Technology

У статті коротко розглядаються основні вимоги до промислових інтерфейсів, зокрема до технології промислового Ethernet. Показано переваги EtherCAT перед іншими інтерфейсами. На конкретному прикладі описано переваги трьох нових контролерів EtherCAT компанії Microchip Technology.

1
2022

Модулі SOM­-6883 та SOM­-7583: відмінна допомога у тестуванні

В статті йде мова про використання модулів Advantech для тестування напівпровідникових приладів.

1
2022


АНОНС ПОДІЙ

Вийшов 3-й номер журналу CHIP NEWS (в електронному вигляді)
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 3-й номер журналу вийшов в електронному вигляді. докладніше

Журнал CHIP NEWS в електронному вигляді
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 2-й номер журналу вийшов в електронному вигляді. докладніше

Все права защищены CHIP NEWS Ukraine 2006 статистика посещений Работа Создание сайта Создание сайта Media5